Thajská masáž chodidiel

Málokto vie, že masáž chodidiel dokáže liečiť mnoho chorôb. Je to preto, lebo chodidlá disponujú mimoriadne bohatou nervovou sieťou, nachádza sa na nich viac ako 70 000 nervových zakončení. Z tohto dôvodu sú vhodné na to, aby sa prostredníctvom nich ošetroval celý organizmus. Každý orgán má v reflexológii svoje presné miesto a spôsob liečenia. Počas masáže sa používajú aj drevené paličky. Na konci liečby sa aplikujú aj osviežujúce naťahovacie cvičenia.

Liečivá

Aktivita

45 minúta / 60 minúta / 90 minúta / 120 minúta

35 EUR / 38 EUR / 49 EUR / 59 EUR

Masáž pre manažérov

V prípade dlhodobej sedavej práce, vykonávania monotónnych počítačových kancelárskych prác, dlhotrvajúceho sedenia na jednom mieste, zlého držania tela sú končatiny následkom stresu a zvýšeného pracovného tempa často stŕpnuté a unavené. Nie sú zriedkavé ani časté bolesti hlavy, otupenosť a celkový zlý pocit, ktoré môžu negatívne ovplyvniť vykonávanie práce v tíme alebo aj samostatnú prácu. Manažérska masáž sa vykonáva v sede v špeciálne vytvorenom foteli, v kompletnom oblečení, ktorá zvýšením krvného obehu mobilizuje a osvieži organizmus. Špeciálny fotel vďaka svojej konštrukcii odbremení krčnú, chrbtovú a bedrovú časť chrbtice.

uvoľňujúca svaly

dobrý všeobecný pocit

15 minúta / 30 minúta / 45 minúta / 60 minúta

15 EUR / 25 EUR / 35 EUR / 38 EUR

Tradičná thajská masáž

Tento starodávny, tradičný druh masáže sa zakladá na niekoľko tisícročných tradíciách pochádzajúcich z ďalekého východu. Cieľom thajskej masáže je natiahnutím a stláčaním svalov, ako aj zaujatím rôznych polôh tela zabezpečiť voľné prúdenie energie, uvoľnenie bolesti a stuhnutosti, dosiahnutie pružného, ohybného a uvoľneného stavu. Masáž boľavej alebo aktuálne liečenej časti tela sa vykonáva výlučne na vlastnú zodpovednosť, každopádne odporúčame, aby ste sa pred aplikovaním thajskej masáže poradili s vaším lekárom.

Znižuje stres

Je energická

45 minúta / 60 minúta / 90 minúta / 120 minúta

35 EUR / 38 EUR / 49 EUR / 59 EUR

Thajská masáž olejom

Ide o olejom vykonávanú verziu tradičnej masáže, pri ktorej upokojujúce oleje s príjemnou vôňou poskytujú ešte kompletnejší a väčší relaxačný zážitok. Od tradičnej thajskej masáže sa líši väčšou mierou relaxácie a vyžaduje menej sily. Na tele, ktoré sa od oleja stalo šmykľavým, sa určité úkony neaplikujú. Masáž olejom stimuluje krvný obeh a éterické oleje pôsobia vstrebávaním sa cez pokožku aj vdýchnutím nosom. Pomáha pri detoxikácii, pokožka sa stáva pružnou, hebkou, a osviežuje aj unavenú dušu. Vďaka prírodným olejom sa vaše telo a pokožka zrelaxuje a stres sa uvoľní.

bezstarostná

bezstarostná

45 minúta / 60 minúta / 90 minúta / 120 minúta

35 EUR / 38 EUR / 49 EUR / 59 EUR

Relaxačná masáž (chrbát+plece+krk)

Thajská masáž zameraná na oblasť chrbta, pliec a krku, sa podobne ako tradičná masáž tela realizuje poležiačky na matraci, v ľanovom oblečení. Je jedným z najúčinnejších postupov na uvoľnenie kŕčovitých chrbtových svalov spôsobených stresujúcim životným štýlom, sedavou prácou a nesprávnym držaním tela. Masáž aplikovaná ako kúra, má nielen mimoriadne upokojujúci účinok na dušu, ale poskytuje riešenie aj na zmiernenie zdravotných problémov a bolestí tela. Masáž typu Relax sa zameriava na hornú časť tela a odporúčame vyslovene tým, ktorí trpia problémami práve v tejto oblasti tela.

Uvoľnená

Pokoj

45 minúta / 60 minúta / 90 minúta / 120 minúta

35 EUR / 38 EUR / 49 EUR / 59 EUR

Relaxačná masáž olejom (chrbát+plece+krk)

Ide o masáž šitú na mieru, realizovanú na najproblematickejších miestach chrbta, krku a pliec za účelom zníženia bolesti, odstránenia hrčí, obnovenia správneho držania tela a uvoľnenia stresu. Vmasírovaním oleja sa dostávajú do pokožky cenné výživné látky. Účinok masáže cítiť ešte niekoľko dní po jej aplikovaní. Vyslovene sa odporúča klientom so stresujúcim životným štýlom, s pocitom napätia a úzkosti. Spomedzi našich aromatických olejov vyrobených výlučne zo zmesi olejov a prchavých olejov na rastlinnej báze, bez parafínu a ďalších prísad, si môžete vybrať podľa svojich požiadaviek.

Sviežosť

Energia

45 minúta / 60 minúta / 90 minúta / 120 minúta

35 EUR / 38 EUR / 49 EUR / 59 EUR

Masáž rúk a hlavy

Thajský typ masáže rúk a hlavy ponúka úžasnú relaxáciu, ktorá sa zameriava na hlavu a ruky trpiace napätím. Jemná a relaxačná „cesta“ do vnútornej krajiny, na konci ktorej sa vraciame oddýchnutí, s jasnou mysľou a nasýtení energiou. Skutočne upokojujúci zážitok pre tých, ktorí sa potrebujú odpútať od hluku zrýchleného sveta. Vďaka masáže sa osvieži rovnako telo aj myseľ.

Pohodlie

rovnováha

30 minúta / 45 minúta / 60 minúta / 90 minúta / 120 minúta

25 EUR / 35 EUR / 38 EUR / 49 EUR / 59 EUR

Masáž pre deti
(od 6 do 12 rokov)

Masáž má dokázateľne priaznivý vplyv na organizmus, a tak samozrejme aj na organizmus detí. Vďaka nej sa stávajú vyrovnanejšími po psychickej aj fyzickej stránke. Popri blahodarných účinkoch masáže na fungovanie všetkých orgánov sa táto starodávna liečebná metóda dostáva aj do každodenného života masírovaných detí, na ktorú potom nezabudnú ani v dospelosti. Cieľom ošetrenia je stimulovať u detí krvný a lymfatický obeh, predchádzať zlému držaniu tela alebo ho zlepšovať, stimulovať nervový systém, napomáhať tráveniu a zvyšovať obranyschopnosť organizmu.

blahodarná

oddych

45 minúta / 60 minúta / 90 minúta / 120 minúta

35 EUR / 38 EUR / 49 EUR / 59 EUR

Phuket Pack (chodidlá+ruky)

U milovníkov typu masáže s fantazijným názvom Phuket Pack thajskú masáž chodidiel dopĺňajú masérky odbornou masážou rúk a ramien. Naši hostia počas rozmaznávania a dobíjania sa relaxujú v pohodlných kreslách dovezených priamo z Thajska. Masáže rúk a nôh sú od seba nezávislé, účinne fungujúce liečebné metódy, avšak pri ich spoločnom vykonávaní sa navzájom posilňuje ich účinok.

príjemná

regenerácia

60 minúta / 90 minúta / 120 minúta

38 EUR / 49 EUR / 59 EUR

Phuket Dream (chodidlá+krk+plece+hlava)

Typ masáže v sede v thajských kreslách je spojením takzvanej RELAX masáže chodidiel s typom masáže hlavy, čo znamená komplexnejšiu kombináciu. Počas masáže hlavy sa osvieži pokožka tváre, zlepší sa prekrvenie pokožky hlavy, vďaka čomu sa naše vlasy obnovia, budú plné života a taktiež môžeme ňou prispieť k vyhladeniu vrások.

Plecia a krk sú oblasťami, kde sa hromadí napätie z celého tela, preto je to jedným z najefektívnejších spôsobov uvoľnenia svalových kŕčov chrbta spôsobených stresujúcim životným štýlom, sedavou prácou alebo nesprávnym držaním tela.

dobíjanie sa

harmónia

60 minúta / 90 minúta / 120 minúta

38 EUR / 49 EUR / 59 EUR

Phuket Heaven (chodidlá+krk+plece+hlava+ruky)

Masážna kombinácia s názvom Phuket Heaven pochádza priamo z Thajska, kde sa teší veľkej popularite. Masážna kombinácia Phuket Dream je doplnená masážou rúk a ramien. Zóny regulujúce krvný tlak sa nachádzajú na rukách, presnejšie medzi záprstnými kosťami našich prstov. Masáž rúk má taktiež niekoľko tisícročnú históriu. Kvalifikované thajské masérky na konci ošetrenia aplikujú naťahovacie osviežujúce cvičenia.

obnova

veselá

 90 minúta / 120 minúta

49 EUR / 59 EUR

Kontakty:

online rezervácia termínu
inteligentným chatbotom

Otváracie hodiny:
Od pondelka do nedele
9:30 – 21:30

Call Now Button